fbpx
Koszyk
Logo Mądre Bajki™

“Czytanie to jest odnajdywanie własnych bogactw
i własnych możliwości przy pomocy cudzych słów.”
J. Iwaszkiewicz

CO TO SĄ MĄDRE BAJKI?™

Mądre Bajki™ są to bajki terapeutyczne. Powstały one z myślą nie tylko o dzieciach, ale także o ich rodzicach i opiekunach, którzy chcą wychowywać świadome i pewne siebie dzieci, wspierać je i przekazywać im najlepsze wartości.

DLACZEGO MĄDRE BAJKI™ TO DOBRY WYBÓR?

Dziecko, jak każdy dorosły, często zmaga się z trudnymi sytuacjami, a przy tym towarzyszą mu trudne i nieprzyjemne emocje, z którymi sobie nie potrafi poradzić. Rolą rodzica jest wspieranie dzieci poprzez wyjaśnianie spraw, których nie rozumieją, dawanie dobrego przykładu i towarzyszenie im w tych trudnych dla nich chwilach. To właśnie Mądre Bajki™ pomagają dorosłym wspierać swoje pociechy w stawianiu czoła codziennym wyzwaniom. Dla dzieci natomiast każda z tych bajek jest bezcennym drogowskazem w radzeniu sobie z trudnymi emocjami.

CO WYRÓŻNIA MĄDRE BAJKI™?

  • Do każdej zamówionej książeczki wpisywana jest imienna dedykacja na życzenie – czytelnicy Mądrych Bajek™ nigdy nie pozostają anonimowi, a dla samych czytelników to pamiątka na całe życie.
  • Mądre Bajki™ to połączenie pięknych ilustracji z mądrym przesłaniem.
  • Kreatywny dodatek na końcu – rodzice z dziećmi mogą jeszcze bardziej zaangażować się w świat bohaterów Mądrych Bajek spędzając wspólnie czas.
  • 100% pozytywnych opinii wśród rodziców i opiekunów.
  • Krótka opowieść, duże litery i mało tekstu na stronie – bajki te nadają się nawet dla najmłodszych czytelników.
O CZYM SĄ MĄDRE BAJKI™ ?

Bohaterowie Mądrych Bajek™ zmagają się z brakiem odwagi, tolerancji oraz niskim poczuciem własnej wartości. Uczą się samodzielności, podejmowania trudnych decyzji, przyznawania się do błędu i przepraszania. Także spełniają marzenia, uczą się wytrwałości w działaniu, umiejętności rozwiązywania konfliktów i otwartości na zmiany.

“Cóż może być bardziej cennego
od codziennych spotkań z mądrymi książkami.”

L.Tołstoj


Zaciekawiła Cię konkretna bajka?

PRZECZYTAJ OPIS I ZAMÓW KSIĄŻECZKĘ

Motyl Krystyna Marczak
Kameleon Krystyna Marczak
Dzik Dzikusek "Mądre bajki" Krystyna Marczak
Odważny tygrys. Krystyna Marczak. Okładka

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.