fbpx
Koszyk

Wielu mamom brakuje dzisiaj rzetelnej wiedzy na temat rozwoju i metod wychowania dzieci. To sprawia, że czują się one zagubione w gąszczu różnych informacji i mają mętlik w głowie. Dlatego zorganizowałam konferencję na której będziesz mogła posłuchać doświadczonych ekspertów, zdobyć rzetelną wiedzę “z pierwszej ręki” oraz rozjaśnić swoje wątpliwości zadając pytania na żywo. Dzięki temu będziesz miała jasność jak wychowywać swoje dziecko i wspomóc je w jego rozwoju.

Zrób sobie wartościowy prezent i zadbaj o jakość swojego macierzyństwa!

KONFERENCJA ODBĘDZIE SIĘ W ZAMKNIĘTEJ GRUPIE NA FACEBOOKU

Na konferencji:

  • Będziesz mogła skorzystać z doświadczenia ekspertów z różnych dziedzin w jednym miejscu, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i pieniądze, które tracisz korzystając z wielu źródeł.
  • Zdobędziesz wiedzę “z pierwszej ręki”, a dzięki temu będziesz miała pewność, że wychowując swoje dziecko idziesz we właściwym kierunku.
  • Będziesz mogła zadawać pytania ekspertom na żywo, dzięki czemu poczujesz się zaopiekowana i będziesz mogła znaleźć rozwiązanie swojego indywidualnego problemu.
  • Zostaniesz wyposażona w narzędzia, dzięki którym będziesz wiedziała jak możesz zatroszczyć się o siebie i swoje dziecko, co prawi, że staniesz się bardziej opanowana i spokojniejsza.
  • Będziesz mogła wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami organizowanymi przez Partnerów, dzięki czemu sprawisz radość sobie i swojemu dziecku.
  • Oprócz prelekcji głównych będą też goście specjalni, dzięki którym poszerzysz swoje horyzonty i będziesz mogła jeszcze lepiej zadbać o siebie, swoje dziecko i całą rodzinę.
  • Materiały z konferencji będą dostępne jeszcze 7 dni po zakończeniu konferencji, co da Tobie możliwość przyswajania wiedzy we własnym tempie.

Wszystko to bez wychodzenia z domu!

PLAN:

9.30 – 10.30 Bliskość między rodzicem a dzieckiem w pierwszych miesiącach życia – Joanna Stachlewska
11.00 – 12.00 Dwujęzyczność zamierzona, a rozwój dziecka – Sonia Szramek – Karcz
12.30 – 13.30 Rozwój mowy małego dziecka – jak żyć w dialogu już od narodzin – Maria Szyfter
14.00 – 15.00 Jak nie zarazić się od dziecka złością i jak zarazić je spokojem – Agnieszka Stążka-Gawrysiak
15.30 – 16.30 Jak zaprzyjaźnić się ze stresem w rodzicielstwie – Krystyna Marczak
17.00 – 18.00 Minimediacje SNO – Jak wspierać dzieci w konstruktywnym radzeniu sobie w sytuacjach konfliktowych 
Alicja Staszczuk
18.30 – 19.30 Rozwój seksualny dziecka – Agnieszka Stein 

BILETY

Wyjątkowo niska cena!
Tylko do 30.05!

149 zł


Standardowa cena

199 zł

Cena w dniu konferencji i po jej zakończeniu

249 zl


PRELEGENCI

Krystyna Marczak

Krystyna Marczak jest certyfikowanym coachem kryzysowym, autorką bajek terapeutycznych pt. Mądre Bajki, miłośniczką świadomego wychowania, opartego na empatii i szacunku oraz mamą 2 córek. Pomaga rodzicom wychodzić z trudnych sytuacji stresowych i kryzysowych wspierając je poprzez sesje indywidualne (coachingowe i mentoringowe), warsztaty grupowe, bajki terapeutyczne oraz edukację w grupie na FB Szkoła Skrzydlatego Rodzica. Prowadzi również spotkania autorskie z Mądrymi Bajkami dla dzieci w przedszkolach, żłobkach, szkołach i miejscach kulturalnych, gdzie poprzez czytanie swoich bajek szerzy kulturę czytania i pomaga dzieciom zrozumieć swoje emocje oraz inspiruję je do rozwiązywania trudnych sytuacji życiowych.

Alicja Staszczuk

Alicja Staszczuk jest nauczycielką, trenerką komunikacji i wykładowcą. Na co dzień pracuje w Szkole Podstawowej Spark Academy jako nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej oraz koordynatorka tego etapu edukacyjnego. W weekendy przekazuje swoją praktykę studentkom i studentom na Collegium Da Vinci. W międzyczasie prowadzi warsztaty i wykłady z modelu towarzyszenia w rozwiązywaniu konfliktów SNO. Jako edukatorka Pozytywnej Dyscypliny i miłośniczka Porozumienia bez Przemocy z zaangażowaniem towarzyszy dzieciom i dorosłym na drodze poznawania wiedzy i odkrywania własnych zasobów.

Maria Szyfter

mgr Maria Szyfter – logopeda, pedagog specjalny, terapeuta karmienia, kognitywista, terapeuta ręki. Od kilku lat specjalizuje się w terapii najmłodszych dzieci, z początku jako Członek Zarządu Fundacji Wspierania Rozwoju Małego Dziecka „Cali Mali”, a od 2019 roku właścicielka „CzuJemy – Szkoła Terapii Karmienia, Logopedia”. Prowadzi zajęcia indywidualne, grupowe, warsztaty dla Rodziców, szkolenia dla Specjalistów, w erze #zostańwdomu także konsultacje online. Autorka projektu „Mali Rodacy czytają BEZ kart pracy” oraz programu „Logo, Rytm i Ka dla NajNajów”. Autorka licznych pomocy terapeutycznych DIY, piosenek, wierszyków. Współpracuje z fundacjami, żłobkami, przedszkolami. Prywatnie szczęśliwa Żona i Mama Dwójki Małych Wyścigowców, Członek Zarządu Stowarzyszenia Shifter Karting Racing Team. Nie wyobraża sobie pracy bez pasji, stąd wszystkie w niej działania traktuje jak hobby, które nieustannie rozwija. Przydasięholik, Pieczenioholik i Szkolenioholik

Joanna Stachlewska

Asia jest przede wszystkim położną z 12 letnim doświadczeniem, a od 7 lat – położną środowiskową. Jest również edukatorką karmienia piersią oraz ukończyła specjalizację z pielęgniarstwa neonatologicznego. O sobie mówi: “Jestem entuzjastką porodów naturalnych, a 2 własne porody naturalne utwierdziły mnie jeszcze bardziej w sile i wiedzy natury. Kocham moją pracę, a moim konikiem jest karmienie piersią”.
Razem ze swoją wspólniczką Joanna Kortus prowadzą szkołę rodzenia Położne La Medica – bezpłatna szkoła rodzenia, gdzie pomagają świeżo upieczonym mamom uporać się z trudnościami macierzyństwa.

Agnieszka Stążka-Gawrysiak

Agnieszka Stążka-Gawrysiak – coach, coach kryzysowy, mentorka, Facylitatorka metody Self-Reg przeszkolona w kanadyjskim The MEHRIT Centre oraz autorka książki “Self-Reg. Opowieści dla dzieci o tym, jak działać, gdy emocje biorą górę”, przybliżającej Self-Reg dzieciom i ich opiekunom. Prywatnie – wysoko wrażliwa osoba i mama trzech synów. Poprzez coaching, coaching kryzysowy, mentoring, szkolenia oraz blog DyleMatki wspiera wrażliwe osoby na drodze do życia nieobciążonego nadmiernym stresem i złością.

Agnieszka Stein

Agnieszka Stein jest psychologiem i od 1999 roku pomaga dzieciom i ich rodzicom radzić sobie w różnych sytuacjach. Udziela indywidualnych konsultacji w sytuacjach wątpliwości wychowawczych oraz pomaga rodzicom w rozpoznawaniu wyzwań rozwojowych i podpowiada, jak wspierać dzieci przechodzące przez różne trudne dla nich sytuacje. Udziela również pomocy rodzicom zagubionym w gąszczu obecnie dostępnych, często wzajemnie sprzecznych porad i zaleceń i pomaga im czerpać radość z rodzicielstwa i osiągać równowagę między potrzebami wszystkich członków rodziny. Pani Agnieszka jest także autorką i współautorką książek takich jak “Dziecko z bliska”, “Nowe wychowanie seksualne”, “Dziecko z bliska idzie w świat”, “Akcja adaptacja” czy “Potrzebna cała wioska”.

Sonia Szramek – Karcz

Sonia Szramek – Karcz jest doktorem nauk humanistycznych, absolwentką Université d’Artois we Francji, pracownikiem naukowo-dydaktycznym Uniwersytetu Śląskiego, założycielką projektu Languages & Emotions (www.jezykiiemocje.eu). Prowadzi badania dotyczące wielojęzyczności, dwujęzyczności zamierzonej, języków (ich nauczania i uczenia się), motywacji, emocji i wpływu emocji na ciało. Prowadzi codzienne „Dobranocki dla spokoju umysłu” na fanpage’u Languages & Emotions, webinary oraz Kurs online SONIA UCZY FRANCUSKIEGO.

GOŚCIE SPECJALNI

Agata Kus – Jankowiak

Agata Kus – Jankowiak Jest psychologiem dziecięcym, terapeutą pedagogicznym i hipoterapeutą. Od blisko 10 lat wspiera dzieci i rodziców w budowaniu bliskich relacji, opartych na zaufaniu, uważności i szacunku. Współpracuje ze szkołą podstawową i poradnią psychologiczno – pedagogiczną. Założyła gabinet „Kraina Emocji” w podpoznańskiej Rokietnicy – aby z pasją i sercem pomagać rodzinom. Prowadzi konsultacje dla rodziców, towarzysząc im w procesie zmiany i z szacunkiem odnosząc się do ich potrzeb. Wspiera również dzieci, zarówno w formie spotkań indywidualnych, jak i zajęć grupowych. Towarzyszy im w odkrywaniu mocnych stron, w lepszym poznawaniu siebie – swoich emocji, potrzeb – i zaopiekowaniu się nimi. Prowadzi cotygodniowe zajęcia sensoryczne Smyko-Multisensoryka® – bo głęboko wierzy, że RELACJA jest fundamentem harmonijnego rozwoju każdego człowieka. Nieustannie poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w kursach i warsztatach, szczególnie tych dotyczących Rodzicielstwa Bliskości, Uważności, Integracji Sensorycznej i neuronauki. Prywatnie jest szczęśliwą mamą 9 letniej Olgi i 4 letniego Jurka.

Temat prelekcji: Jak wspierać wysoko wrażliwe dziecko?

Marta Czajka

Marta Czajka – Doradca noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich po szkole ClauWi. Pomysłodawczyni oraz właścicielka marki TWIGA – producenta odzieży i akcesoriów dedykowanych rodzicom noszącym swoje dzieci. Jako doradca pomaga rodzicom nauczyć się nosić ich dzieci w chustach, tak by mogli się tulić, a przede wszystkim, by chusta była narzędziem ułatwiającym im życie. Z radością pomaga też dobierać nosidła tak, by były bezpieczne dla dzieci i wygodne dla rodziców. Prywatnie jest mamą Jagody, Weroniki oraz Dagmary.

Temat prelekcji: Nosić dziecko w chuście czy nie nosić? Wprowadzenie do świata chustowego.

Ewelina Humerczyk

Ewelina Humerczyk to promotor zdrowia, zdrowego stylu życia. aromaterapii, refleksologii, ziołolecznictwa, medycyny św. Hildegardy. W swojej praktyce łączy holistyczne metody wsparcia organizmu na różnych płaszczyznach życia. Na co dzień żyje maksymą, że “natura zawsze jest zdolna dać dużo tym, którzy pragną ją zrozumieć.

Temat prelekcji: Naturalne rozwiązania dla zdrowia rodziny.

Anna Kuszewska – Sprawka

Anna Kuszewska-Sprawka jest terapeutką, trenerką uważności oraz mamą trójki chłopców, działa jako Uważna Mama. Wspiera inne mamy w uważnym odkrywaniu siebie. O sobie mówi: “Moją misją jest przybliżyć mamom ideę uważnego i świadomego życia i macierzyństwa, bo wierzę, że to w nim leży sekret bycia spełnioną i szczęśliwą kobietą.”
Uważność zna nie tylko z teorii, sama praktykuje ją od wielu lat, co pomaga jej żyć w równowadze, coraz bliżej siebie i swoich potrzeb.

Oferuje kursy online, zestawy z medytacjami, terapię indywidualną oraz konsultacje psychologiczne. Można ją znaleźć na stronie, fanpage Uważna Mama – Anna Kuszewska-Sprawka. Uważność i wsparcie dla mam oraz w grupie MAM Uważność.

Temat prelekcji: Jak być uważną mamą i co to w ogóle oznacza?


PARTNERZY


PATRONI MEDIALNI